«Верес» на мажорній ноті завершив перший етап чемпіонату

В суботу рівненський «Верес» зіграв останній матч першої частини чемпіонату. Підопічні Юрія Свіркова у Києві зустрічалися з останньою командою Прем’єр-ліги кам’янською «Сталлю» та здобули мінімальну перемогу. Таким чином «Верес» потрапив до першої шістки УПЛ і продовжить боротьбу за медалі чемпіонату та місця у єврокубках на наступний сезон.

Номінальні господарі поля першими створили небезпечний момент. Кузик прорвався лівим флангом, змістився в центр та віддав на Копитова. Останній затягнув з ударом та все ж встиг пробити – постріл прийшовся точно в Сарнавського, який в цій грі змінював дискваліфікованого Бандуру. Як виявилося, це був перший і останній момент «Сталі» у цьому матчі.

Кам’янці хоч і намагалися грати першим номером, але з подоланням центру поля у футболістів Костова виникали проблеми. «Верес» застосовував високий пресинг та переривав усі атакувальні потуги «сталеварів».

Вперше потривожити голкіпера «Сталі» рівняни змогли на 7-ій хвилині матчу. Карасюк сильно пробив зі штрафного – Пеньков про всяк випадок не намагався зафіксувати м’яч, перевівши його над поперечиною. За десять хвилин пресинг футболістів «Вереса» ледь не приніс плоди. Гравці «Сталі» забарилися поблизу свого штрафного, Карасюк перехопив м’яч та віддав на Степанюка. Удару Руслана забракло сили. Нападник «Вереса» незабаром виправився, організувавши взяття воріт кам’янців. Руслан ефектно прокинув м’яч повз захисника, прорвавшись з центру поля, та відкотив м’яч під удар Кулішу. Станіслав реалізував цей момент, на 30-ій хвилині відкривши рахунок.

В подальшому поєдинок проходив за сценарієм рівненського клубу. «Верес» вибігав в контратаки, які були більш загрозливими ніж позиційні атаки «Сталі». В середині другого тайму рівняни повинні були забивати вдруге. Степанюк запустив лівим флангом Куліша, який прострілив до штрафного на Кожанова. Правий вінгер «Вереса» з близької відстані не зміг переграти голкіпера кам’янців. На останніх хвилин рівняни таки засмутили голкіперів кам’янців вдруге, але в момент добивання після удару Адамюка, Борзенко знаходився в офсайді. У підсумку гра завершилася з рахунком 1:0 на користь рівнян.

«Верес» здобув другу поспіль перемогу під керівництвом Юрія Свіркова. Білоруський наставник рівнян після матчу зазначив, що перемога його команді над кам’янцями далася важко.

– “Сталь” – хороша команда. Ми це знали. В них є достатньо швидких футболістів. До того ж, ми вперше у цьому році грали на такому м`якому полі. Тренуємося на штучних полях, а проти “Ворскли” та “Динамо” – грали на більш жорстких. Було важко. Довелося спростити гру. В нас не було жодної ейфорії, чи якихось захмарних ідей після останньої перемоги. Готувалися у штатному режимі. Скажу так: після “Динамо” для нас усе тільки розпочалося, – розповів Юрій Свірков.

Вже найближчих вихідних стартує другий етап чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі. У неділю, 11 березня, «Верес» зіграє в Києві проти «Динамо». Матч на НСК «Олімпійський» розпочнеться о 19:30.