«Верес» скатав нудні нулі з «Ворсклою»

В черговому турі другого етапу чемпіонату Української прем’єр-ліги з футболу рівненський «Верес» зустрічався в Полтаві з місцевою «Ворсклою». У матчі з мінімумом небезпечних моментів команди так і не змогли виявити переможця, розписавши суху нічию.

В двох попередніх зустрічах рівняни і полтавчани програли, не забивши жодного голу. Тому обидві команди сподівалися поповнити очковий багаж в цій зустрічі. Зі стартових хвилин суперники запропонували один одному невисокий темп, вся боротьба точилася в центрі поля. Першого удару по воротам нечисленним вболівальникам на стадіоні довелося чекати майже весь тайм. На 43-ій хвилині Кулач звільнився від опіки та пробив з ходу по воротам – м’яч пролетів повз праву стійку. На перерву команду пішли за рахунку 0:0.

На початку другого тайму напівмомент створив «Верес». Куліш сильно пробив в дотик з лінії штрафного майданчику, але м’яч просвистів над поперечиною. Рівняни перехопили ініціативу, але як і раніше, конструктиву в атакувальних діях не вистачало. Першу по-справжньому реальну нагоду відкрити рахунок у матчі втратив Руслан Степанюк. Форвард «Вереса» виходив сам-на-сам з Шустом, однак затягнув з ударом і Шарпар встиг вибити м’яч на кутовий.

Полтавчани кинули в бій колишнього нападника «Вереса» Сергійчука, але все чим запам’ятався Михайло – жовта картка за грубий підкат проти Борзенка. В останні хвилини матчу гравці обох команд багато рухалися, але загальний малюнок гри від цього не змінився. Поєдинок плавно скотився до логічної нульової нічиї.

Не зважаючи на те, що рівненський клуб вже в трьох матчах не знає смаку перемог та не може забити бодай гол, за підсумками цього туру «Верес» піднявся на 5 місце турнірної таблиці, випередивши «Маріуполь».

Після матчу головний тренер «Вереса» Юрій Свірков зазначив, що його команда не дорахувалася двох очок.

– Зважаючи на те, як розвивалася гра, напевно, що ми втратили очки. Варто зауважити, що поле було складним, а суперник серйозним. Але ми створили чимало передумов для гольових атак. Ми хочемо забивати, працюємо над цим на тренуваннях, але гра є гра. Є суперник, і суперник дуже серйозний. Ми не змогли забити саме тому, що суперник добре грав в обороні, – додав Сірков.

В наступному турі рівняни на «Арені Львів» прийматимуть донецький «Шахтар». Поєдинок відбудеться в суботу, 7 квітня, о 14:00. Для зручності вболівальників «Вереса» керівництво клубу організовує доїзд автобусами. Вартість квитків – 100 гривень для членів клубу, 150 гривень – для звичайних вболівальників.

Час відправлення автобусів від Верес Place (ТЦ «Покровський») – 9 година 30 хвилин.