«Верес» та «Ворскла» не порадували глядачів голами

У матчі 30-го туру Української прем’єр-ліги «Верес» приймав претендента на бронзові нагороди чемпіонату – полтавську «Ворсклу». По різним причинам не могли взяти участь в цій грі одразу троє основних захисників рівненського клубу. Капітан Сергій Борзенко досі заліковує травму, а Сімінін та Адамюк пропускали поєдинок через дискваліфікацію.

В першій половині гри полтавчани намагалися більше контролювати м’яч, граючи першим номером. Футболісти «Вереса» майже не загострювали гру біля чужих воріт, несміливо наближаючись до володінь Шуста. Найбільш ефектний момент першого тайму створив Кулач. Півзахисник «Ворскли» наважився на прямий удар зі штрафного метрів з 25-ти – гарматний постріл просвистів над поперечиною.

Виконуючий обов’язки головного тренера «Вереса» Андрій Демченко у перерві зняв з гри малопомітного Жуліо Сезара і випустив Морозенка. Рівняни заграли активніше. Карасюк завдав класного удару зі штрафного – «Ворсклу» врятувала стійка. Команди почергово обмінювали небезпечними вилазками. Гості продовжували більше дорожити м’ячем, але моменти з’являлися у «Вереса». В одній з контратак Кожанов підхопив м’яч на лівому фланзі, наблизився до воріт і пробив – Шуста знову виручила стійка. Добивати м’яч в порожні ворота міг Волошинович, але вінгер «Вереса» не розрахував відскок.

До слова, Ростислав значно підсилив гру рівнян після свого виходу на заміну. В одному з моментів Волошинович завдавав ефектного удару в падінні через себе, але пробив вище воріт. В останні хвилини матчу обидві команди вирішили зіграти на зустрічних курсах, але рахунок на табло так і не змінився – 0:0.

Після гри наставник «Вереса» Андрій Демченко розповів, що залишився задоволеним діями своїх підопічних у поєдинку з дисциплінованими ворсклянами.

– Емоційна вийшла гра. У першому таймі нам було складно, адже ми грали проти злагодженої команди. Ми встояли і в другому таймі стало легше. Бажання здобути три очки тисло і на «Ворсклу», і на нас. Команди почали розкриватися, і глядачі отримали більш яскравий футбол. Обидві команди мали моменти, але забити не пощастило ні нам, ні їм. І глядачам не пощастило, що не побачили голів. А загалом, хлопці молодці, виклалися повністю, не було байдужості. Радує позитивна динаміка. Я розумію, що за два тижні складно поставити гру, попереду багато роботи, але динаміка радує, – зазначив коуч рівнян.

Після цього туру «Верес» залишився на шостому місці в турнірній таблиці. Відстань до «Маріуполя» як і раніше вимірюється трьома очками.

В наступному турі рівняни зустрінуться лідером чемпіонату – донецьким «Шахтарем». Поєдинок відбудеться в неділю, 13 травня, о 19:30 на стадіоні «Металіст» у Харкові.