Відомі поети проведуть у Рівному вечір українсько-білоруської дружби

7 травня у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбудеться спільний вечір двох відомих поетів: Олександра Ірванця та Андрея Хадановіча.

Олександр Ірванець – відомий український поет, прозаїк та драматург. У 1985 році заснував організацію «БУ-БА-БУ» разом з Юрієм Андруховичем та Віктором Небораком. Автор понад двох десятків книг та численних публікацій у часописах і альманахах Європи й Америки. Твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами.

Андей Хадановіч – білоруський поет і перекладач. За освітою філолог, спеціаліст з французької літератури. Закінчив філологічний факультет Білоруського державного університету (1995) і аспірантуру БДУ (1999). Викладає в БДУ історію французької літератури; також викладає в Білоруському гуманітарному ліцеї ім. Якуба Коласа. Член Союзу білоруських письменників і Білоруського ПЕН-Центра. Перекладає з французької, української і польської мови.

Вхід 40 гривень.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/fQlwbrW9kK2ePC9Q2

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ