Війна за сміття: у «Санком-Рівне» відібрали частину території

Ще наприкінці літа минулого року приватне підприємство «Санком-Рівне» звернулося з офіційним листом до міського голови. У ньому повідомлялося, що для нормального обслуговування міста підприємству не вистачає ресурсу. Тож від обслуговування частини міста, зокрема від ЖКП «Покровське» «Санком» відмовився. Попросили розірвати угоду.

Тоді, аби не було сміттєвого колапсу, місто доручило обслуговувати ЖКП «Покровське» комунальному автотранспортному підприємству 1728. По тому місто оголосило конкурс на вивезення сміття з цієї території. Окрім КАТП-1728 участь взяла ще й компанія із міста Дубно. Однак, за словами начальника управління ЖКГ Ярослава Сахнюка, у них і техніки було заявлено менше, і кількість людей невелика.

– У вівторок, 3 квітня, відбувся конкурс. Переможцем стала КАТП-1728. Тепер ця компанія буде обслуговувати ще частинку нашого міста, – розповідає Ярослав Сахнюк.

Нагадаємо, що до ЖКП «Покровське» територіально приналежні вулиці Паркова, В.Чорновола, Соборна, Київська, Костромська, Гагаріна, Міцкевича, Базарна, Набережна, Сагайдачного, Кавказька, Князя Володимира, Литовська. Попри це «Санком-Рівне», роботою якого торік були такі незадоволені рівняни, продовжує обслуговувати відсотків 60 нашого міста. Зокрема працює «Санком» із ЖКП «Галицьке», ЖКП «Сонячне» та ЖКП «Західне».

– 2 червня у нас буде розірвана угода із «Санком-Рівне» у зв’язку з тим, що закінчуються договірні умови. І вже 16 травня будемо проводити новий конкурс на відбір виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів, – повідомив начальник управління ЖКГ.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ