Вихованці Недільної школи Свято-Покровського собору влаштували свято для мам

13 травня з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у недільній школі Свято-Покровського собору м.Рівного було проведено свято Матері. У цей день для дітей–вихованців недільної школи було організовано майстер-класи, святковий концерт та вручення подарунків для мам, власноруч виготовлених дітьми.

У класах недільної школи відбулися майстер-класи з виготовлення вітальних листівок, букетів-орігамі, солодкого «сувенірного» печива. Особливим був кулінарний майстер-клас, на якому діти готували частування для своїх мам – бутерброди та вареники.

 

Лейтмотивом святкового концерту для мам, який підготувала керівник недільної школи Мирослава Хоміцька з вихованцями, стала триєдина сутність свята – вітання рідної мами, пошанування Матері Божої та нашої рідної України-неньки. Програму склали твори-молитви до Божої Матері, пісні про Україну і, звичайно, вірші та пісні про маму. Знайшлось місце і веселій пісні,  і навіть жартівливій інсценізації.

Як старша, так і молодша групи хору недільної школи підготували свою програму. Тож під склепінням собору урочисто звучало «Ми ніколи не зречемося рідної мови…» та душевно-зворушливо – «Мамині очі»… А на очах матерів та бабусь дійсно блищали сльози – від розчулення і вдячності, від усвідомлення великого щастя материнства та великої відповідальності за це перед Богом.

Спільна пісня «Україна – це ми!» об’єднала усіх учасників свята, наприкінці якого кожна мама отримала подарунок-сюрприз від своєї дитини, виготовлений власноруч на майстер-класах.

Важливо, що на святі були не лише мами вихованців недільної школи, а й татусі, бабусі та дідусі. Відтак усі разом у родинному колі завершили свято спільним частуванням.

Автор – Інна Кіндрат

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ