Воякам УПА депутати Рівненської облради проситимуть державні нагороди

На сайті Рівненської обласної ради зареєстрували проект звернення до Президента України щодо відзначення державними нагородами українських повстанців – вояків УПА.

«З метою встановлення історичної справедливості, ми – депутати Рівненської ради, просимо Вас, Президента України, з нагоди державних свят за життєвий подвиг, за безкорисну боротьбу за Незалежність України відзначати вояків УПА державними нагородами», – записано у проекті звернення.

Цьому зверненню передувало прохання представників Рівненської обласної організації «Спілка офіцерів України». Близько місяця тому представники організації просили депутатів, щоб вони посприяли і трьох найвідоміших бійців краю – Крот, Кирилюка та Бакунця таки нагородили державними нагородами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Рівненської облради проситимуть у Президента нагороди для Бульби-Боровця?

– Торік на день Покрови ми нагородили їх від спілки офіцерів… Вони плакали. Раніше, від Спілки зверталися в Адміністрацію Президента, аби нагородили декого із живих воїнів Рівненщини, але нам прийшла відповідь, що у цих людей недостатньо заслуг, – говорив тоді голова Спілки  Анатолій Матвійчук.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ