Хмельничанин, який став «Persona grata» у місті Рівне (+ВІДЕО)

У той час коли Устя та Басів Кут перетворюються на міську каналізацію і шляхів спасіння міських водойм годі знайти, на Рівненському Льонокомбінаті запустили нові очисні споруди. Чому очищення стічних вод міста це не примарна ініціатива і яким чином можна втілити ідею, розповів Олег Червонюк:

Ми користувалися очисними спорудами, які ще належали Льонокомбінату, обладнання колись поставила англійська компанія. Час проходить і з’являються певні технічні несправності, тому ми вирішили замінити це оснащення і встановили обладнання одного з найкращих світових брендів, щоб на підприємстві не виникало з цим проблем.

Більше відповідей у сюжеті ТРК “Ритм”:

Чи можна завдяки цим очисними спорудам очистити Рівне?

Завдяки цим спорудам не можна очистити міські стічні води, але можна збудувати очисні споруди, які колись були(очисні споруди міста Рівного – це колишні очисні Льонокомбінату). Можна було б по тій же схемі зробити, поєднати очищення води з Льонокомбінату з очищенням міської води. Це реально, цю ідею можна втілити, але не має політичної волі, щоб ця думка набула реального втілення.

Часто споживачі продукції ТМ “GOLDI Льонокомбінат” нарікають на те, що фірмовий магазин знаходиться лише на підприємстві і є труднощі з доїздом, а по області ні одного такого магазину, хоча це відомий український бренд. Чому так?

Скільки ми не зверталися з проханням дозволити відкрити магазин Льонокомбінату у місті Рівне, жодної реакції від мера міста не має. Місто хоче отримувати податки, щоб рівняни працювали, але ви збувайте свою продукцію деінде, але не в Рівному. Натомість в торгівельній мережі успішно збуваються товари турецьких та китайських виробників.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ