Хомко і замміністра спорту змовились не розголошувати долю “Авангарду”?

Сьогодні, 20 липня, до міського голови Рівного Володимира Хомка із неофіційним візитом завітав перший заступник міністра молоді та спорту України, Президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. За словами замміністра, говорили про долю стадіону «Авангард» та про розвиток спортивної інфраструктури зокрема. Запевняє - міністерство має причини як похвалити, так і поганити мера.

Із позитивного у розвитку рівненського спорту Гоцул відзначає надання для спортсменів стипендій, квартир, земельних ділянок.

– Є кілька проблем, які стримують розвиток спорту тут. Зокрема, це недостатній або відсталий рівень деяких спортивних об’єктів, спортивної інфраструктури. На жаль, Рівненська область відстала суттєво від багатьох колег, в тому числі від сусідів із Волині, – заявив замміністра.

Ймовірно, що порівняння із Волинською областю було не випадковим, адже напередодні міністр молоді та спорту України Ігор Жданов разом із Ігорем Гоцулом побували у Луцьку. І, за словами міністра, сусідня Волинь – одна з лідерів у розвитку спортивної інфраструктури. Тож, аби Рівне хоча б трохи «підтягнулося» – «треба серйозно говорити», – цитуємо Ігоря Гоцула.

 – У нас відбулася серйозна, зацікавлена, конструктивна і професійна розмова (із мером Рівного – ред.) про долю спортивних об’єктів. І зокрема, про стадіон «Авангард». Ми знайшли точки дотику, знайшли шляхи вирішення цього питання. Домовилися, що протягом місяця ми підготуємо необхідні документи, підготуємо спільну позицію з цього приводу і вона буде тоді оприлюднена. Мова йде про засадничі документи: угоди про те, хто що вносить для того, щоб це відбулося, дорожня карта у відновленні цього об’єкту, дорожня карта в подальшій експлуатації цього об’єкту. Оскільки важливо не тільки збудувати спортивний об’єкт, а важливо розуміти, як наповнити його реальним життям, як здійснювати його подальшу експлуатацію, оскільки  життя будь-якого спортивного об’єкту вартує грошей і це треба зробити так, щоб це було необтяжливо для бюджету, а іноді навіть і вигідно. Такі речі ми зараз підготуємо. І ми домовилися, що десь протягом місяця ми зустрінемося тут: це будуть представники центральної влади, представники влади міста, представники федерації і тоді оприлюднимо. Ми однозначно можемо говорити про сприяння міністерства у виділенні коштів, – зауважив Гоцул.

Тим часом міський голова жодних коментарів щодо реконструкції «Авангарду» не надає. Каже, матиме якісь новини, точні дані  – тоді й прокоментує. Про те, де знаходиться проектно-кошторисна документація наразі, міський голова попросив не говорити і замміністра. Принаймні так заявив Ігор Гоцул:

– Володимир Євгенович показував і говорив, де знаходиться проектно-кошторисна документація. Ми це знаємо, ми домовилися, що поки цю інформацію ми не розголошуємо, але майте терпіння, протягом місяця ми підготуємо всі документи. Але можу привідкрити завісу: є певні позитивні зрушення у вирішенні цього питання.

Начальник управління  у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук  скупо додає:

– Функції замовника на сьогоднішній день по реконструкції «Авангарду» виконує управління капітального будівництва. Воно ж володіє всією інформацією. Як начальник управління можу сказати, що сьогодні документація знаходиться на експертизі. Оскільки рішенням виконавчого комітету була змінена зарплата будівельникам, то проектантам довелося робити корегування.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ