Хомко розповів у відеоблозі, що робитиме з петиціями

Електронні петиції це, так би мовити, клич містян про нагальні потреби. Іноді запити до влади бувають кумедними, проте все частіше рівняни пишуть про корисні для міста речі, сподіваючись на позитивний відгук влади.

Володимир Хомко, мер Рівного висловив свою позицію стосовно найпопулярніших петицій, оцінивши можливість їх впровадження та потрібність таких ідей для міського простору.

Про облаштування місця вигулу домашніх тварин у мікрорайоні “Ювілейний”:

Підтримую цю петицію, я думаю, що це розумне рішення. Єдине, для того, щоб це не викликало обурення всіх тих, хто не так любить собак, як ті, хто підписував петицію, пропоную провести громадські слухання. Ми готові закласти бюджетні кошти на облаштування такого майданчика в районі парку на Ювілейному, проте потрібно зібрати громадян, порадитись, щоб зясувати, де він має бути, щоб не дратував інших людей.

Коментар міського голови, щодо фонтану на “Лебединці”:

Ми умисне пробурили свердловину в районі Лебединки, щоб добувати чисту воду. Вона не питної якості, але  досить чиста, для того, щоб набрати це озеро. Ми запускаємо не просто аераційний фонтан, а фонтан який подаватиме в озеро  чисту воду. Витрати цього фонтану не такі великі, приблизно 50 кубів за добу, але це дасть можливість за 2-3 місяці замінити частково воду на чисту. Це набагато покращить стан самої Лебединки.

Більше коментарів можна переглянути у відеоблозі:

Коментарі міського голови Рівного Володимира Хомка щодо електронних петицій, які надходять у міську раду

Опубліковано Рівненська міська рада та її виконавчий комітет Неділя, 22 липня 2018 р.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ