Хтось посягнув на вічний сон Солдата (ФОТОФАКТ)

На радивилівському Меморіалі Слави знову чинили вакханалію невідомі вандали. Виявили шкоду працівники з благоустрою міської ради.

Хтось зумисне потрощив чималу квадратуру облицювальної плитки, якою тут оздоблено меморіальний комплекс та парапети вдовж східців, що ведуть до Вічного Вогню.

Ліквідовуючи наслідки чужого лиходійства, чоловіча частина бригади з благоустрою шокує відповіддю на питання, хто ю таке міг вчинити. Адже їм неодноразово доводилось бачити на власні очі: на території солдатського кладовища влаштовували собі розваги місцеві підлітки. Облюбувавши тамтешні лавиці та рельєфні фасади меморіального комплексу для розпивання-розкурювання. На зауваження отримували лише зухвалі репліки як юнаків, так і дівчат, приправлені, здебільшого, нецензурщиною.

Асфальтовану ж територію Меморіалу Слави ті, кому «за шістнадцять» не вигадали кращого, як експлуатувати для вечірніх авто-моторалі. Про те, що роблять це на хмільну голову – неважко здогадатися: адекватній, тверезо мислячій людині навряд чи спало б на думку дозволити ревти моторам у місці, де лежать кістки бійців-визволителів у братських могилах. А якщо вдуматися – таких же безвусих юнаків, які у самому розквіті стали тоді зі зброєю на захист нашого з вами мирного майбутнього. Щоб ми могли щасливо жити, народжувати та виховувати дітей, бути не нацією рабів, а вільним народом. Хочеться щиро сподіватися, що розслідування правоохоронними органами цього варварства таки увінчається позитивним результатом. Ганебну фото сесію у всіх місцевих друкованих та інтернет-джерелах антигероям наших днів ми гарантуємо. Цікаво було б поексперементувати з іншим: в разі, якщо особи злочинців співпадуть із молодиками призовного віку, зацікавити їхніми персонами, найперше, представників районного військкомату. Нехай би вандали хоча б ненадовго стали у ряди учасників оборонної спецоперації на українському Сході. Тоді, є переконання, на подібні невігластва у місцях, де тиша й скорбота бережуть вічний сон убієнних солдат, більше б не піднялася рука.

Про це повідомляють «Сурми Радзивілів»

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ