Якщо будуть гроші, то на Рівненщині добудують спорткомплекс

Спорткомплекс у Сарнах, будівництво якого почали ще у 2016 році, потребує перегляду проектно-кошторисної документації. Два роки тому загальний обсяг фінансування становив 40 мільйонів гривень.

За ці кошти новобудова мала займати площу понад 3725 квадратних метрів, і розрахований він на 750 глядачів.

Керівники району переконують, що на завершення будівництва соціально важливого не лише для району, а й для області об’єкта, потрібно щонайменше 20 мільйонів гривень. Головне джерело фінансування – Державний фонд регіонального розвитку, там передбачено 10 млн.грн. Ще 1 мільйон  забезпечить бюджет області. У минулі роки були субвенції з районного та міського бюджетів.

Однак через зростання заробітної плати та здорожчання деяких робіт, проектно-кошторисна документація перебуває на коригуванні комплексною державною експертизою. Після чого буде проведено додатковий тендер.

За словами голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова, якщо затримок з фінансуванням будівництва не буде, об’єкт реально завершити до кінця поточного року.

На новий спорткомплекс у районі покладають чималі надії. Адже він зможе приймати міжнародні змагання з більшості ігрових видів спорту.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ