З початку року на Рівненщині знайшли роботу 4 переселенці та 42 учасники АТО

У січні-лютому цього року на Рівненщині працевлаштовано 42 учасники АТО, проходили професійне навчання 58 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 8 осіб.

Профорієнтаційнійні послуги отримали 494 безробітні особи. Про це повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Усього послугами Рівненської обласної служби зайнятості за два місяці цього року скористались 612 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 467 осіб.

З початку року послуги служби зайнятості також отримували 67 осіб, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 50 осіб, отримували допомогу по безробіттю 37 осіб,  4 переселенці були працевлаштовані, проходили професійне навчання 8 безробітних.

Станом на 1 березня 2018 року на обліку у службі зайнятості перебували 444 безробітних з числа учасників АТО та продовжували отримувати послуги 42 безробітних із числа ВПО.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ