За півроку на Рівненщині найбільше подорожчали овочі

На споживчому ринку Рівненської області у січні–червні 2018 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,9%. Найбільше подорожчали овочі – на 12,8%.

На 9,8–0,7% підвищилися ціни на фрукти, хліб, рибу та продукти з риби, шоколад, яловичину, макаронні вироби, свинину, кондитерські вироби з цукру, безалкогольні напої, кондитерські вироби з борошна, маргарин та інші рослинні жири, сметану, кисломолочну продукцію, олію соняшникову, масло. Водночас на 23,8–0,8% подешевшали яйця, сало, молоко, цукор, інші продукти переробки зернових, рис, сири, м’ясо птиці.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 7,4%, що насамперед пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 12,3%, алкогольних напоїв – на 1,9%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,5% відбулося головним чином за рахунок підвищення цін і тарифів на водопостачання на 16,1%, скраплений газ – на 14,9%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 8,4%, каналізацію – на 4,2%, утримання та ремонт житла – на 4,1%, гарячу воду, опалення – на 1,7%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 5,4%, що пов’язано з подорожчанням амбулаторних послуг на 15,3%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 4,6%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 7% в основному спричинено подорожчанням транспортних послуг на 18,6%, палива та мастил – на 4,2%. Про це інформує ГУ статистики в Рівненській області.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ