За які гроші будуватимуть спорткомплекс на Макарова

Вчора на засіданні Комітету Верховної ради України з питань бюджету було погоджено розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво або реконструкцію палаців спорту у 2018 році.

Серед них – спорткомплекс, що мають збудувати на вулиці Макарова у Рівному. На ці потреби надійде 15 мільйонів гривень.

Згідно вимог, умовами надання субвенції є співфінансування з місцевих бюджетів, завершення у наступних бюджетних періодах будівництва та належне забезпечення подальшої експлуатації палаців спорту.

Окрім цього до переліку арен, будівництво яких планується у 2018 році, включили ті, що мають відведену земельну ділянку та затверджену проектно-кошторисну документацію. Також вони повинні використовуватись для розвитку не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту. Під час спорудження об’єктів мають бути враховані вимоги щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Кількість глядацьких місць повинна становити не менше ніж 2500.

Нагадаємо, окрім субвенції, на будівництво спорткомплексу у Рівному надійдуть кошти з інших джерел – Державного фонду регіонального розвитку (30 млн. грн.) та обласного бюджету (5 млн. грн.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спорткомплекс Муляренка: кому дістануться три мільйони «зверху»?

Держава виділила гроші на будівництво спорткомплексу в Рівному

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ