Замість рівненського «Вереса» в УПЛ гратиме ФК «Львів»

Керівництво народного клубу «Верес» перейменувало своє дітище у ФК «Львів».

Президент клубу та його головний акціонер Богдан Копитко пояснює це рішення відсутністю належної футбольної інфраструктури у Рівному. Нагадаємо, попередній сезон номінально рівненська команда відіграла у Львові.

– Нажаль розвиток «Вереса» значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому «Верес» був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні почувались у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому. Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу «Верес» до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській прем`єр-лізі, буде перейменована у Футбольний клуб «Львів», – йдеться у зверненні Богдана Копитка до рівненських уболівальників на сайті «Вереса».

До слова, за повідомленням Футбол24, гравці «Вереса» вже написали заяви на звільнення з клубу. Однією з причин такого рішення є об’єднання клубу з ФК «Львів».

Не виключено, що в наступному сезоні рівненський футбольний клуб розпочне нову сторінку своєї історії з виступів у Другій лізі. Однак офіційної інформації стосовно цього немає.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ