Завтра презентують ескіз нового рівненського муралу

На початку червня ГО «Простір» оголосила конкурс ескізів на створення гігантського муралу у Рівному. Планувалося, що на реалізацію проекту з бюджету міста виділять 70 тисяч гривень. Решту – приблизно стільки ж – подарують меценати.

За словами  керівниці проектів ГО «Платформа «Взаємодій Простір» Вікторії Власюк, переможця конкурсу та ескіз муралу, який незабаром з’явиться на стіні Рівненської багатоповерхівки (Міцкевича, 9), оприлюднять у соцмережах вже завтра, 27 червня.

– Уже є попередні результати, проте, остаточно хто переміг, ми повідомимо тільки завтра, бо конкурс триває. Журі продовжує розглядати подані матеріали. Серед конкурсантів є команди муралістів із Рівного, Луцька, Львова, Києва, Одеси, – каже Вікторія.

Нагадаємо, що серед членів журі не тільки архітектори, художники, активісти, а й представники багатоповерхівки, де незабаром з’явиться гігантський малюнок. Адже після оголошення результатів, мораліст-переможець зможе приступити до роботи. І за приблизними підрахунками, майстру знадобиться 7-15 днів, аби створити малюнок площею близько 250 метрів квадратних.

До слова, на п’ятому пленарному засіданні 23 сесії Рівненської міської ради, яка відбулася сьогодні, 26 червня, депутати підтримали рішення «Про створення муралу». Цим рішенням міські обранці затвердили і місце розташування муралу, і суму – 70 тисяч гривень – яку виділяє місто на реалізацію задуманого.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ