Завтра у Рівному можна безкоштовно навчитися вправ для хребта

Чи відомо вам, що вік людини більшою мірою визначається гнучкістю хребта? Зміцнення і розтягнення якого може допомогти людині зберегти молодість на багато років. Це дійсно так, і це під силу кожному в будь-якому віці.

У Кундаліні йоги існує спеціальний комплекс вправ, який допоможе випрямити хребет, оздоровити його, зробити гнучким, рухливим, зміцнити корсетні м`язи, і тим самим захистити його від будь-яких потрясінь.

На майстер-класі ви одразу відчуєте на собі, як даний нескладний комплекс вправ цілюще впливає на всі відділи хребта. З його допомогою розробляються всі 26 хребців, тим самим покращуючи проходження енергії і поживних елементів по всьому тілу.

Також на вас чекає унікальна послідовність простих медитацій, що допоможуть «зарядити» вашу основну вісь – хребет пранічною енергією, і тим самим наповнити кожну чакру життєдайною силою. Ви відчуєте себе оновленими, врівноваженими та більш енергійними.

Це дуже цікавий, приємний і веселий майстер-клас. Ви не просто оздоровите свій хребет, але і прекрасно проведете час – вправи, що входять в програму, подарують вам чимало приємних хвилин і масу хороших спогадів.

По завершенні майстер-класу з вами залишаться навички оздоровлення хребта, які ви зможете використовувати самостійно протягом всього життя.

P.s. Особливої форми одягу та килимок для йоги із собою брати не потрібно.
Участь безкоштовна при наявності читацького квитка.

Вікові межі: 18+
Початок об 11:30.

м. Рівне, вул. Київська, 18

Реєстрація у Фейсбук

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ