Землю просить, але сам не знає для чого. Чи залишиться у Рівному ринок автозапчастин?

На комісії міського господарства Рівнеради повторно розглядали проект рішення про відведення земельної ділянки на вулиці Корольова під зведення багатоквартирного житлового будинку. Орендатор знову просить цю землю у міста, але плутається в намірах - для чого вона йому.

Відповідно до проекту рішення, на 60 сотках землі планують звести багатоквартирний будинок. Та поки там знаходиться ринок автозапчастин.

За словами депутата Рівнеради Назарія Поліщука, землю, на якій знаходиться ринок, орендують у міста. Тепер договір оренди хочуть продовжити на 10 років, змінивши цільове призначення земельної ділянки під будівництво житла.

Перед тим, як повторно розглянути цей проект рішення, депутати організували виїзне засідання, аби почути думку тих людей, які зараз там працюють.

– Продавці сприйняли цю інформацію негативно. Вони зацікавлені у збереженні своєї маленької справи. Рівняни теж звикли, що на цьому ринку можна придбати практично все необхідне для автомобілів. Тому, на мій погляд, зміна цільового призначення і подальше будівництво там якогось багатоквартирного висотного будинку негативно вплине не тільки на підприємців, а й мешканців міста. Думаю, цю землю доречніше тримати у комунальній власності, – повідомив голова комісії.

Цікаво, що заявник, який прийшов на повторний розгляд цього проекту рішення, запевнив, що ніякого багатоквартирного будинку будувати не збирається.

– Ми нічого там робити не будемо, бо знаєте скільки там людей є… Нічого не знаю. Це просто помилково ми написали, – прокоментував чоловік.

Подібні заяви обурили членів комісії та представників профільного управління. Бо, мовляв, відповідно до документів, заявник просить, цитуємо: «надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою на земельну ділянку на вулиці Корольова, 27 терміном на 10 років для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку». А усно відмовляється від написаного.

– Підприємець вирішив змінити цільове призначення земельної ділянки. Проте комісія даний проект рішення не погодила, бо сам ініціатор рішення, тобто керівник тієї організації, яка орендує територію під ринком, заперечив ці наміри. Виходить, чоловік просить нас як комісію підтримати рішення по суті, а сам каже, що будуватися там не хоче, – роз’яснив Назарій Поліщук.

Комісія містобудування рекомендувала заявнику узгодити всі неточності в проекті рішення із профільним управлінням, визначитися врешті – хоче він будувати багатоквартирний будинок чи ні, і вже тоді вкотре прийти на комісію.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ