Активісти розвіяли міф про «зелене» Рівне

Сьогодні, 24 травня, у країні відзначають Європейський День парків.

Парки дозволяють організувати гарний відпочинок і чудові розваги. Зараз, наприклад, Європа-парк в Німеччині, серед парків розваг, є найбільшим і другим за відвідуваністю парком розваг в Європі після Діснейленду в Парижі. Він знаходиться в містечку Руст в федеральній землі Баден-Вюртемберг на південному заході Німеччини. Сьогодні Європейський день парків символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються.

Представники влади Рівного постійно запевняли, що Рівне одне із «найзеленіших» міст України. Мовляв, воно входить не те, що у десятку, а ймовірно, у п’ятірку ТОП-зелених.

– Насправді наше місто не настільки озеленене, як його малюють. Відповідно до норм, на кожну людину має припадати 10 метрів квадратних зелених насаджень. А у нас цей показник сягає трішки більше 6 метрів квадратних. В Україні є значно «зеленіші» міста. Не кажучи вже про інші країни Європи. Там, згідно з нормами, на кожну людину має припадати 20 метрів квадратних зелених насаджень, – розповідає представниця громадської організації «Сад історій» Оксана Майборода.

До слова, активістки створили електронну петицію з проханням Змінити підхід до озеленення Рівного. Повідомляють, що у 2017 році з міського бюджету було витрачено 2,8 мільйони гривень на впорядкування квітників. А на  обрізку дерев у 2018 році заплановано витратити 150 тисяч гривень;на видалення дерев – понад 400 тисячі гривень, натомість на посадку нових – в 10 разів менше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зелене Рівне: міф чи реальність?

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ