Більше сотні боксерів приїхали в Рівне на турнір Павла Дмітрієва

Вчора у Рівненському міському будинку культури відбулося урочисте відкриття турніру з боксу пам’яті видатного тренера Павла Дмітрієва.

В змаганнях, які відбуватимуться три дні, беруть участь 146 юнаків та дівчат з Рівненщини, Волині, Хмельниччини, Закарпаття, Львівщини, Тернополя, Івано-Франківська та Бреста. Для спортсменів цей турнір є хорошою можливістю провести спаринги та підготуватися до майбутніх чемпіонатів України.

За свою 40-річну тренерську кар’єру Пал Палич (так називали Павла Дмітрієва його підопічні) встиг виховати 37 майстрів спорту, 50 кандидатів в майстри спорту та 67 спортсменів першого розряду. Вдячні вихованці розповідають, що для багатьох спортсменів він був не просто тренером, а батьком.

– Ця людина присвятила своє життя спорту і вихованню молоді. Настанови Павла Дмітрієва багатьом допомогли стати на ноги та принести користь суспільству. Ми, вихованці Пал Палича, маємо продовжувати цю справу та розбудовувати здорову націю, – зазначив президент боксерського клубу «Антей» Микола Сальчук.

На урочисте відкриття турніру пам’яті Павла Дмітрієва завітало керівництво області, представники профільних управлінь, а також рідні та близькі юних боксерів. Присутні переглянули документальний фільм про спортивний шлях та досягнення видатного наставника.

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко розповів, що в дитинстві займався боксом, і саме Павло Дмітрієв став першим тренером майбутнього очільника області.

– Мені надзвичайно приємно, що я мав можливість тренуватися в Пал Палича. Радісно, що сьогодні така велика кількість здорової та сильної молоді приїхала в Рівне. Розвиток спорту надзвичайно важливим є для Рівненщини. Розуміємо, що для того, аби більше не витрачати на медицину, треба більше витрачати на розвиток спорту і рекламу здорового способу життя, – додав Олексій Муляренко.

Турнір пам’яті Павла Дмітрієва відбувається в Рівному вже вчетверте. Щороку в змаганнях приймає участь все більша кількість спортсменів, зростає й загальний рівень боксерів. На цьогорічному турнірі представлені дві жіночих та чотири чоловічих вагових категорії.

– Запрошуються вихованці тих шкіл, тренери яких знали Павла Дмітрієва. На цих змаганнях завжди хороший рівень спортсменів, тут можна отримати відмінну практику. На турнірі представлені всі області, які мають хорошу школу боксу. В кожній віковій і ваговій категорії є свої лідери, – розповідає головний секретар змагань Тетяна Лакуста.

Додамо, що сьогоднішній змагальний день триватиме до 20-ої години. Завтра, 29 березня, відбудуться фінали змагань. Розпочнуться вони об 11:00, а триватимуть орієнтовно до 14-ої години.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ