Чи впорається КАТП-1728 із сміттям цілого міста?

На червневій сесії Рівненської міської ради депутати затвердили результати конкурсу на вивезення твердих побутових відходів. Переможцем стало КАТП-1728. За відповідне рішення присутні депутати проголосували одноголосно - 32 голоси «за». Тепер це підприємство не тільки обслуговуватиме рівненський сміттєвий полігон, а й займатиметься вивезенням побутових відходів по всьому місту.

Ростислав Кралюк, директор підприємства, пояснив, що на початках підприємству вистачить контейнерів для сміття. Щоправда, згодом доведеться докупити. Проблеми можуть виникати зі сміттєвозами, їх у достатній кількості КАТП-1728 поки не має. Але частину техніки
підприємство братиме в оренду.

Нагадаємо, дотепер побутові відходи на 70% території міста збирало підприємство «Санком». Договір між ним та міською радою завершився 2 червня. Тож місто вимушене було проводити конкурс. Щоправда, за словами міського голови Володимира Хомка, від послуг «Санкома» хотіли
відмовитися і раніше, бо люди були незадоволені результатами роботи підприємства. Однак розірвати договір передчасно не могли.

Іншу частину міста обслуговувало КАТП-1728. Чи впорається це підприємство із обслуговуванням цілого міста, покаже час.
Монополія, за словами начальника управління ЖКГ Ярослава Сахнюка, не дуже добре, проте нікуди не дінешся.
Мер Рівного підтвердив, що інших «серйозних компаній» на конкурсі не було.
– Бажаючі були. Але серйозних компаній – не було. Одна з фірм, з якою я сам контактував, київська, ставила таку умову, що спершу вони виграють конкурс, а потім купують обладнання. Ми на таке не могли піти. Очевидно, що виграло КАТП. Зараз вони декілька машин орендуватимуть. А за рік-два ми їм докупимо і буде все своє, – каже Володимир Хомко.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ