Чи загрожує весняний паводок мешканцям Рівненщини?

На Рівненщину прийшло довгоочікуване потепління. У зв’язку з цим на водоймах спостерігається поступове очищення від криги та незначний підйом рівня води.

Станом на сьогодні гідрометеорологи фіксують коливання рівнів води в межах 7-14 см за добу, на окремих ділянках – збільшення шару води на заплавах. Лише на річці Стир в селі Млинок Зарічненського району рівень води становить 37 см над нулем поста.

За прогнозами синоптиків, найближчими днями по області очікуються помірні опади на фоні плюсових денних температур, тому водність річок дещо зросте, однак не до рівнів підтоплення. Як розвиватиметься гідрологічна ситуація в більш довгостроковій перспективі, буде залежати від погодних умов.

Повінь на Поліссі (Волинська газета)

У Рівненському обласному гідрометеорологічному центрі додають, що востаннє повінь з підтопленнями в північних районах області спостерігалась у 2013 році. Тоді її пік сформувався в середині квітня, тому фахівці говорять, що робити якісь прогнози щодо цьогорічного паводку поки ще зарано.

Згідно з розрахунками гідропрогнозистів, проведеними 7 березня, по області очікуються підтоплення водами річки Стир в Зарічненському районі.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ