Держава виділила гроші на будівництво спорткомплексу в Рівному

Вчора в Києві відбулося засідання міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції на будівництво і реконструкцію палаців спорту.

Шість українських міст, в тому числі Рівне, отримали частину коштів на будівництво нових залів. Про це йдеться на сайті ФБУ.

Загалом з державного бюджету було виділено 150 мільйонів гривень. Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси та Львів отримають по 27 мільйонів державної підтримки, Рівне – 15. Дофінансують будівництво кожної споруди за кошти обласних та міських бюджетів. За інформацією органів місцевого самоврядування, будівництво спортивних комплексів буде розпочато уже восени цього року.

Нагадаємо, звести універсальний спортивний комплекс у Рівному планують на вулиці Макарова (територія Шпанівської сільради). Будівництво першої черги палацу спорту обійдеться області у понад 150 мільйонів гривень. За задумом, спорткомплекс міститиме універсальний майданчик для ігрових видів спорту, місткістю близько 3 тисяч глядачів. В перспективі має з’явитися 50-метровий плавальний басейн.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ