До Рівного прийде 15-та «Французька весна»

З 31 березня по 30 квітня 2018 «Французька Весна» знову приходить в Україну, і в її ритмі протягом квітня житимуть Київ, Бердичів, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне та Харків.

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки Київської міської державної адміністрації, Мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

Це фестиваль, що став брендом.Фестиваль, на який очікують, як і на прихід календарної весни – з радістю і передчуттям новизни та несподіванки. Фестиваль, що не міняє формату протягом 15-ти років. Фестиваль, що пропонує кожного року новаторські проекти і є простором обміну, креативу, розваг та копродукцій.

Незмінним і очікуваним є вуличне відкриття «Французької весни в Україні», що пройде цього року на Софійській площі. Вперше організатори фестивалю наважуються на створення унікального франко-українського вуличного перфомансу, вуличної вистави «Повітря», яка об’єднає таланти та вміння французького композитора, люксембурзького диригента та українських режисера, музикантів і художників.  Яким буде результат спільного творення, як його сприйме український глядач? Можливо буде побачити тільки 31 березня о 20.30 під час прем’єри унікального перформансу на Софійській площі.

Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження у художніх виставках, фотопроектах, муралах, концертах. Численні французькі гості «Французької весни» будуть діалогувати з українськими митцями, глядачами, слухачами, як через творчість на сценах чи у галерейних залах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками. Серед давноочікуваних гостей варто зазначити братів Давіда та Стефана Фоенкіносів, які приїдуть презентувати новий фільм і українське видання перекладеної двома десятками мов книги «Ніжність».

У м. Рівне до уваги глядачів буде запропоновано чотири концерти (від класики до джазу), театральна вистава, фотовиставка, два фестивалі кіно.

Щоб усвідомити розмаїття подій, гостей та форматів, варто тільки поглянути на календар «Французької весни». Квітень житиме у ритмі «Французької весни»! Приєднуйтесь!

Партнери «Французької весни» у Рівному: VERALLIA , ПроПринт, ресторан Le GRAND CAFé, МаVка, ресторан БарМаки, Рівненська обласна філармонія

Інформаційний партнер у Рівному: “Медіа-група “РИТМ”

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ