Гімназію на Рівненщині не закриють, а об’єднають

У Рівненські обласній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» з питання реорганізації закладів загальної середньої освіти Млинівської ОТГ. Керівництво ОТГ свого часу зазначило, що програми гімназії будуть збережені. Її лише переведуть в інше, новіше приміщення, де наразі місцева школа. Проте батьки побоюються, що мовна школа, яку має заклад, буде втрачена.

На днях відбувся “круглий стіл”, де розглядали питання проекту освітньої оптимізації закладів загальної середньої освіти Млинівської ОТГ. Млинівську гімназію хочуть об’єднати з місцевою школою, щоб оптимізувати фінанси та ресурси громади.

Керівництво ОТГ запевняє: якщо не провести злиття, то не вистачить коштів на заробітну плату. В освітньому закладі з потужністю на 1300 осіб, при 10 тисячах квадратних метрів, навчається 360 учнів.

Відомо, що у Млинівській гімназії поглиблено вивчають французьку та англійську мову. Проте серед 18 випускників лише 10 осіб зареєструвалися на ЗНО з іноземної мови, 1 на французьку та 9 на англійську.

Відповідно до представленого проекту,  освітня оптимізація у Млинівській ОТГ проходитиме у три етапи:

1 етап – капітальний ремонт приміщення гімназії та ЗОШ №3; переведення учнів гімназії у приміщення ЗОШ №3; створення НВК (опорна школа з філіями у Владиславівці та Перемилівці);

2 етап – створення мистецько-спортивного комплексу шляхом зведення позашкільних закладів в одне із приміщень гімназії;

3 етап – створення повноцінного дошкільного закладу в іншому корпусі гімназії.

Проект мають затвердити на сесії ОТГ. Рішення приймають депутати шляхом голосування.

Як зазначив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко, реформа децентралізації проходить не лише в Млинові, а по всій Україні. Країни Європейського союзу теж проходили подібний шлях та вже відчули певні покращення чи не в усіх галузях.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ