Графік виїздів мобільних груп з надання безоплатної правової допомоги у червні

На Рівненщині продовжують працювати мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Фахівці Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, Рівненського місцевого та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області виїжджають у райони, аби надати людям юридичну допомогу на місцях. Такі виїзди відбуваються в рамках роботи антирейдерського аграрного штабу, а також в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». У червні працівники юстиції та системи безоплатної правової допомоги консультуватимуть людей у Рівненському, Здолбунівському, Зарічненському, Дубровицькому районах, смт Гоща, смт Млинів, м. Радивилів.

–  Як показує практика, цікавлять громадян питання з різних сфер життя – від оформлення спадщини чи призначення субсидії до стягнення аліментів і земельних питань, наприклад, як діяти у ситуаціях, коли рейдери захоплюють землю або урожай, – зазначає начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

У 2017 році мобільні групи з надання безоплатної правової допомоги здійснили виїзди до 97 населених пунктів області та надали консультації 937 громадянам.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ