Гурт «Один в каное» виступить із новим альбомом у Рівному

У рамках всеукраїнського туру 30 березня у Міському будинку культури відбудеться концерт гурту «Один в каное»,на якому музиканти презентують свій новий альбом.

Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

«Один в каное» – український музичний інді-гурт зі Львова, що створився у 2010-му році, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять: вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

У 2016-му році «Один в каное» випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.

Зараз гурт готується презентувати світові свій новий повноформатний альбом. Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього все це чекає на рівнян 30 березня.

Квитки від 150 грн. Можна придбати у касі Міського будинку культури та онлайн: https://kasa.in.ua/odin-v-kanoe

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ