Сьогодні з рок-шансоном до Рівного завітає гурт із Парижа

Саксофон, акордеон, ліричний вокал і неприборкані гітари – таким є рецепт справжнього французького рок-шансону від гурту La Mathilde. Нічого спільного із поширеними в Україні стереотипами – переконатися у цьому публіка вже мала змогу у 2016 році, коли гурт приїхав до України вперше.

Цього разу тур відбуватиметься в рамках «Французької весни» за підтримки Французького Альянсу в Україні і включатиме 12 міст – Львів, Рівне, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і Хмельницький, а також столицю Молдови – Кишинів.

– Нас надзвичайно душевно приймають в Україні. Як аудиторія, так і організатори дуже привітні до нас і демонструють непідробний інтерес до нашої музики, – пояснюють La Mathilde своє бажання повернутися.

Гурт приїде із новою програмою, а також вперше за свою творчу історію видасть міні-альбом, тексти якого можна буде прочитати як французькою, так і українською мовами.

Загалом за десять років на рахунку La Mathilde вже чотири повноформатних альбоми, три міні-альбоми і понад 200 виступів по всій Європі.

Тур триватиме з 15 по 27 квітня.

У Рівному La Mathilde виступатиме 16 квітня о 20:00 у скай-барі «Манхеттен».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Креативний джаз, чуттєвий рок та фортепіанна класика для лівої руки – музика Французької весни у Рівному

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ