У Рівненській філармонії – закриття концертного сезону

24 червня у Рівненській обласній філармонії відбудеться закриття концертного сезону «У пошуках загубленого танго».

Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії та диригент Юрій Скрипник запрошує всіх шанувальників на закриття концертного сезону.

Ви зможете насолодитися музикою у виконанні скрипаля-віртуоза, Заслуженого артиста України Назарія Пилатюка (Київ) за участі Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.
Назар Пилатюк полонив грою слухачів не тільки в Україні, а й у Швеції, Фінляндії, Норвегії, Німеччині, Польщі, Чехії та інших країнах. Скрипаль–віртуоз об’їздив мало не всю Америку, де теж заслужив прихильність багатьох шанувальників музики.

ЗАКРИТТЯ КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ 24 червня о 17.00 👏 "У пошуках загубленого танго"👏Сезон був наповнений плідною працею, різноплановими мистецькими проектами. Для вдячних поціновувачів прекрасної музики колектив підготував блискучий заключний у нинішньому сезоні концерт!На сцені – улюбленці публіки академічний камерний оркестр філармонії – диригент Юрій Скрипник та неперевершений гість скрипаль-віртуоз Заслужений артист України Назарій Пилатюк.Програма святкового концерту неймовірно яскрава та насичена!Рівненська обласна філармонія запрошує шанувальників на свято музики!Квитки в касі органного залу та на сайті 👇https://ticketclub.com.ua/event/5049/Довідка за тел. 43-01-50, 067-363-29-00

Опубліковано Рівненська обласна філармонія Понеділок, 11 червня 2018 р.

Для вдячних поціновувачів прекрасної музики колектив підготував блискучий заключний у нинішньому сезоні концерт. Це вечір класичної музики, який нікого не залишать байдужим. Оркестр потішить не лише своєрідною манерою гри, а й здивує усіх новою, надзвичайно цікавою програмою.

Програма концерту «В пошуках загубленого танго»:

А. Вівальді «Пори року» Літо

А. П’яццолла «Пори року в Буенос-Айресе» Літо

Ф. М. Сарделлі Concerto grosso A-dur (оркестр)

Ф. Крейслер «Прелюдія и Аллегро»

Й. Брамс «Угорський танець №2»

Х. Венявський «Куяв’як»

М. Скорик «Гуцульський триптих»

Аллегретто

Танок

М. Скорик «В народному стилі»

В. Винницький «Lost Tango»

J. Simarro «Adagio»

А. Сопіга «Променад»

А. П’яццолла «Meditango»

У концерті беруть участь: Заслужений артист України Назарій Пилатюк (скрипка, Київ); Антон Сопіга (гітара, Львів); Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, диригент Юрій Скрипник.

Квитки можна придбати в касі органного залу.
Тел. для довідки: 43-01-50, 067-363-29-00.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ