Легендарний балет Чайковського зібрав аншлаг у Рівному

27 травня у Рівному відбувся показ відомого балету «Лебедине озеро» на 3 дії. Презентувала розкішний балет рівнянам на сцені Міського будинку культури Львівська Національна Опера.

У головних ролях – заслужена артистка України, прима-балерина Київської Національної Опери Ольга Кіф’як та заслужений артист України, провідний соліст балету Львівської Національної Опери Євгеній Свєтліца.

Постановка була здійснена ще у 1995 році балетмейстром Анатолієм Шекерою. В основі – культова історія, давня німецька казка про молодого принца Зігфріда, який полюбив принцесу з сусіднього королівства, Одетт.

Але дівчина виявилася зачарована завдяки підступам злого чаклуна Ротбарта, і перетворилася в лебедя — тільки у відображенні місячного світла на воді вона може знову приймати людську подобу. І лише щира любов, честь і відвага допоможуть принцу перемогти прокляття, щоб закохані знову опинилися разом.

Більше 40 артистів на сцені МБК, детально пророблена хореографія, унікальні образи, декорації та світлові спец ефекти! У трьох актах балету чергувалися реальні та фантастичні картини, а емоції артистів – кохання і радість, гнів і страх, добро і зло, передавались настільки проникливо у кожному русі, що неможливо було відірвати погляд.

Одна з найвідоміших робіт П.Чайковського в поєднанні з сучасним мистецтвом балету зібрали у Будинку культури аншлаг і захопили кожного глядача з першої до останньої хвилини.

Фото – Світлана Кравчук.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ