Мастифів із рівненського Радіозаводу перевозитимуть до центру стерилізації?

Сьогодні, 9 липня, виконавча служба взялася виконувати рішення суду щодо звільнення території колишнього Рівненського радіозаводу від мастифів.

Переселяти собак, начебто, планують до міського центру стерилізації. Щоправда, скільки зараз псів на означеній території, достеменно не відомо.

– Зараз ми всі на Радіозаводі. Юрія Бойка, який начебто утримує цих псів немає. Аби потрапити в середину і забезпечити виконання рішення суду  працівники виконавчої служби, ймовірно, ламатимуть замки. Попередньо нам сказали, що цих тибетських мастифів переправлять до міського центру стерилізації. Щоправда, як це має відбуватися, я не зовсім уявляю. Насправді центр стерилізації не зможе прийняти на перетримку велику кількість собак. Максимум, що ми зараз готові прийняти – двох собак. Це серйозні собаки бійцівської породи, яким потрібні відповідні вольєри, наглядачі. Ми намагалися зконтактувати із працівниками інших притулків – усі відмовляються брати на перетримку цих собак, – розповідає директорка центру стерилізації Наталія Ющук.

Наші журналісти наразі намагаються сконтактувати із Юрієм Бойко.

Деталі згодом на сайті ГОЛОСНО.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ