Мешканці Рівненщини перетинатимуть білоруський кордон по-новому

У міждержавному пункті пропуску «Невель – Прикладники» на білорусько-українському кордоні з 14 квітня почали діяти нові правила для пішоходів і велосипедистів.

З цього дня пропуск громадян, які перетинають кордон у пішому порядку, в обох напрямках буде здійснюватися строго по сигналу світлофора, по черзі, групами від 5 до 10 осіб. Про це інформує belta.by.

– При цьому відкритий турнікет, коли не горить зелене світло, не дає права рухатися по коридору, так як є лише додатковою, а не основною мірою для регулювання пасажиропотоку, – уточнив представник Пінського прикордонного загону Михайло Бут-Гусаім.

Зміни пов’язані зі значним збільшенням кількості громадян, які перетинають державний кордон через пункт пропуску «Невель». У 2017 році їм скористалися 260 тис. чоловік (в 2015-му – 117 тис.).

Для підвищення якості пропуску пішоходів та велосипедистів пінські прикордонники обладнали спеціальну систему контролю. Спочатку вона була випробувана на виїзд з країни. Зараз такий же турнікет поставлений перед входом в пункт пропуску з боку України.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ