На Громадський бюджет рівняни не подали жодного проекту у сфері ЗМІ

Протягом двох днів, 12 та 13 червня у Рівному відбуватимуться громадські слухання проектів Громадського бюджету 2018 року. Такий формат публічних обговорень рівнянами було запроваджено вперше.

У порівнянні з минулими роками цього року на Громадський бюджет Рівного подали рекордну кількість проектів, а саме 110 на загальну суму 74 млн 153 тис. 723 грн від 71 автора-заявника.

З них – 56 великих на суму 62 млн 760 тис. 441 грн і 54 малих проектів на суму 11 млн 393 тис. 282 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  10 мільйонів громадського бюджету Рівного «ділитимуть» і школярі

Найбільше проектів – 32 – подано щодо сфери комунального господарства, 20 проектів стосується сфери культури, 17 – спорту, 12 – освіти, 7 – соціального захисту, 4 – інформаційних технологій, по 3 – з галузей дорожнього господарства та навколишнього середовища.

2 проекти стосуються велоінфраструктури та по одному щодо громадського порядку, енергозбереження, охорони здоров’я і транспорту. Жодного проекту у сфері засобів масової інформації рівняни не придумали. Про це повідомляють на порталі «РівнеМедіа».

Обговорення і доопрацювання проектів триватиме до середини вересня, після чого до 1 жовтня 2018 року відбуватиметься голосування.

Переглянути проекти можна ТУТ

Нагадаємо, бюджет міських ініціатив, який дозволяє мешканцю взяти участь у поліпшенні життя міста, у Рівному впроваджується вже третій рік поспіль. Станом на  квітень на етапі реалізації було 24 минулорічні проекти, з них 16 малих та 8 великих.

В цьому році в Положення про громадський бюджет міста Рівне було внесено деякі зміни. Зокрема, якщо в попередні два роки громадський бюджет Рівного сягав 10 мільйонів, і вже тоді він був одним із найбільших в порівнянні з іншими українськими містами, то цього року планували виділити 15 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Громадський бюджет Рівного 2018: старт, зміни та перспективи

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ