На море – з Рівного: варіанти доїзду

З початком літнього сезону в багатьох рівнян почався сезон відпусток. Тому актуальним постало питання, як і куди поїхати на відпочинок. В ідеалі – поближче до моря або озера.

Із залізничної станції Рівне на південь України курсують два пасажирських поїзди. До Одеси рівняни щоденно протягом літа можуть дістатися поїздом «Ковель – Одеса». З Рівного потяг вирушає о 21:40, до Одеси прибуває о 10:25. В зворотному напрямку відправляється о 18:16, прибуваючи в Рівне о 6:42. Вартість квитка в плацкартному вагоні – близько 150 гривень, в купейному – близько 250 гривень.

На південь України з Рівного можна також дістатися поїздом «Ковель – Новоолексіївка», який курсує по непарним числам. З Рівного цей потяг відправляється о 13:39, прибуваючи на південь Херсонщини о 10:25. У зворотному напрямку з Новоолексіївки потяг відправляється 12:24, а до Рівного прибуває о 9:30. Вартість квитка в плацкартному вагоні сягає близько 180 гривень, в купейному – на 100 гривень дорожче.

Залізницею рівняни можуть дістатися і чорноморського узбережжя Болгарії. Через Рівне раз в тиждень курсує пасажирський поїзд «Мінськ – Варна». Щоправда така подорож займе у вас більше 30 годин. З Рівного поїзд відправляється о 2:30, прибуваючи у Варну о 10:30 наступної доби. Вартість поїздки обійдеться у декілька тисяч гривень.

Окрім залізниці, доїхати до Чорного або Азовського моря з Рівного можна автобусом. Низка туристичних агенцій пропонує різні варіанти та пропозиції. В середньому дорога автобусом на південь України обійдеться рівнянам у 500 гривень.

Є варіанти й для тих, хто шукає більш екзотичного відпочинку. Чотири рази на тиждень з Рівного до турецької Анталії відправляються чартерні літаки (вівторок, четвер, п’ятниця та неділя). Мінімальна вартість путівки на двох по системі все включено на 7 днів складе близько 400 доларів.

З рівненської автостанції «Чайка» є прямі автобусні рейси до Білого озера. Автобус «Рівне – Біле озеро» відправляється з обласного центру о 8:20 та 13:35, прибуваючи в пункт призначення о 12:20 та 17:20 відповідно. Вартість поїздки в одну сторону – близько 150 гривень.

З центрального автовокзалу Рівного можна доїхати до озера Світязь (Шацькі озера). Вранці автобус на північ Волині відправляється з Рівного о 5:30, прибуваючи до Світязя о 10:30. Вартість поїздки в одну сторону – близько 180 гривень. Наступний автобусний рейс на Світязь відправляється о 10-ій ранку, прибуваючи о 14:50. Вартість – близько 230 гривень.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ