На Рівненщині готуються до водопілля

Відзавтра на Рівненщині розпочнеться весняне водопілля. У зв’язку з потеплінням на річках Рівненщини спостерігатиметься льодохід, місцями вода виходитиме на заплаву. Коливання води відбуватиметься в середньому на 4 см за добу. Однак суттєвих підтоплень територій Рівненський обласний центр з гідрометеорології не прогнозує.

Для пропуску льодоходу та весняної повені на Рівненщині відремонтували захисні дамби протяжністю понад 3 км, каналів довжиною 34 тисячі км, 31 насосну станцію, 11 гідропостів і майже 600 водопропускних споруд.

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, на Рівненщині напоготові більше півсотні аварійних бригад,  20 екскаваторів, 9 бульдозерів та 4 крани. Готові до відкачування води 75 насосних станцій, з них дві пересувні. Також заготовили необхідну кількість щебеню та піску, паливо-мастильних матеріалів.

Додамо, що станом на сьогоднішній ранок найбільша висота снігову покриву в області спостерігалася в Рокитнівському районі – близько 24 см. Впродовж тижня на Рівненщині очікується поступове потепління – на вихідних до +10.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ