На Рівненщині лише одна приватна школа має ліцензію

На Рівненщині близько 153 тисячі школярів навчаються у 636 освітніх закладах. У 535 дошкільних закладах виховується понад 42 тисячі дітей. Але серед них немає жодного приватного дошкільного або навчального закладу загальної середньої освіти.

– Відомо, що в обласному центрі працюють заклади, які себе таким називають, але, насправді, відповідної ліцензії вони не мають. Переважна більшість з них надають інформаційні послуги. Тільки нещодавно комісією з ліцензування освітньої діяльності під головуванням заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко  було погоджено рішення щодо видачі ліцензії Дубенській приватній школі. Повна назва – Дубенська приватна загальноосвітня школа І ступеня «Премудрість», – розповідає обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

На його думку, одночасне функцiонування державного та недержавного секторiв в освiтi повинно бути, тільки тут є один знак оклику. Віддаючи дитину до приватної школи, батьки повинні ретельно перевіряти документацію та ліцензію, адже подібні заклади не підпорядковані органам місцевого самоврядування, управлінню та Міністерству освіти України.

Загалом по Україні налічується понад 170 приватних освітніх закладів. Попереду йде Київ, в якому налічується 48 таких навчальних закладів. Другою за кількістю недержавних шкіл іде Одеса та область – там 26 таких шкіл, а Київська область і Харків з областю поділили третє місце – по 18 приватних шкіл.

За матеріалами прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ