На свята жителі Рівненщини будуть вивішувати ще один прапор?

На офіційному сайті Рівненської обласної ради зареєстрували проект рішення, яким пропонується в окремо визначені дні окрім блакитно-жовтого стяга вивішувати і червоно-чорний.

В документі зазначено:

«Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка захищає свою цілісність від зазіхань одвічного ворога українського народу – Росії, прапора, який окроплений кров’ю українських повстанців 40-50 років XX століття та героїв сучасності – українських кіборгів, прапора – який веде у бій українських патріотів проти російських окупантів, з нагоди 89-річчя від Дня створення ОУН … обласна рада рекомендуватиме підняти біля адміністративного будинку Рівненської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Рівненщини революційного прапора ОУН у певні дати».

Згідно із додатком, автори рішення визначили десять таких дат, які пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, як-от:

1 січня (День народження голови Проводу ОУН –  Степана Бандери ); 3 лютого (Створення ОУН), 12 лютого (День загибелі генерал-хорунжого, командира УПА-Північ Дмитра Клячківського – «Клима Савура» (1910-1944 рр.) поблизу с.Оржів Рівненського району), 9 березня (День народження Тараса Боровця), 22-23 квітня (На території Здолбунівського р-ну, в урочищі Гурби, в 1944 р. відбувся один із найбільших боїв між відділами УПА та військами НКВС і Червоної армії), 21 травня (День пам’яті жертв політичних репресій), 23 травня (Свято Героїв або День Героїв), 30 червня (Проголошення Акту відновлення Української держави), 14 жовтня (День захисника України, день створення УПА) та 21 листопада (День Гідності та Свободи).

Проект рішення мають розглянути та затвердити депутати вже на найближчій сесії Рівненської обласної ради.

До слова, подібні проекти рішень з’явилися і в інших радах нашої країни. За словами ініціаторів це така собі публічна відповідь для Польщі на прийняті, так звані «антибандерівські» закони.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ