Ошукані рівняни поїхали «бомжувати» під Хмельницьку міськраду

Два десятки рівнян вчора поїхали на акцію протесту до Хмельницького, аби змусити місцевого забудовника «UBC» повернути кошти за придбані квартири.

Ще три роки тому хмельницька компанія почала зводити на розі вулиць Гагаріна та Костромська житловий комплекс «Рівненська брама». Близько трьох сотень рівнян встигли придбати у ньому квартири, однак поселитися у них досі не можуть.

Забудовник встиг звести всього декілька секцій, втім згодом будівництво заморозилось. Почалися суперечки між хмельницькими власниками «Рівненської брами» та судова тяганина.

Акцію протесту рівняни влаштували під стінами Хмельницької міської ради, інформує місцеве видання vsim.ua. Люди тримали в руках плакати з написами: “Я бомж, дякую UBC”, “У вас є житло? А у нас немає” і “Сьогодні кинули нас, завтра кинуть вас”. Заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук вийшов до мітингувальників та пообіцяв вивчити питання і передати інформацію профільному заступнику.

Згідно даних системи YouControl, ТОВ “Ukrainian Building Capital (UBC)” заснували Іван, Андрій і Володимир Шкодяки. Саме це прізвище звучало з уст рівнян, які скандували “Не шкодь Шкодяк”. Дане товариство займається будівництвом житлових і не житлових приміщень. “UBC” було забудовником низки хмельницьких ТРЦ та житлових комплексів.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ