Сьогодні рекордсмени YouTube – «B&B Project» завітають до Рівного

21 квітня у рамках туру, присвяченому 3-річчю гурту, «B&B Project» вперше дасть концерт у Рівному, на якому презентує свій перший альбом.

B&B Project – український колектив, основною метою якого є популяризація народних інструментів – бандури та баяну. На даний момент кількість переглядів відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів.

Metallica на бандурі – це реально! Гурт “B&B Project” – колектив, який у новому світлі відображає традиційні народні інструменти – бандуру та баян. В українському суспільстві склалась думка, що ці інструменти зараз не надто популярні, і музиканти гурту взяли собі за мету – повернути їм цю популярність. Перший кавер цього колективу зібрав за тиждень біля 300 000 переглядів на YouTube.

Гурт існує з 2015 року, за цей час побував з сольними концертами в багатьох містах України, зоні АТО, на різноманітних фестивалях, а також в багатьох країнах світу (Польща, Катар, Хорватія, Франція, Нідерланди). Їхні композиції неодноразово потрапляли в чарти світових радіостанцій. Постійні експерименти та подання музичного матеріалу в сучасному світлі – це основний принцип музикантів.

На концерті у Рівному прозвучать зовсім нетипові композиції для народних інструментів: КЛАСИКА В СУЧАСНІЙ ОБРОБЦІ, САУНДТРЕКИ, КАВЕРИ, АВТОРСЬКА МУЗИКА, ДАБСТЕП, РОК, ГРАНЖ, КЛУБНА МУЗИКА, ФАНК та багато іншого.

Учасники гурту:

бандуристка – Тетяна Мазур;

баяніст – Сергій Шамрай;

ударні – Костянтин Марко;

електро-контрабас – Денис Стефанко.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ