Рівненщину відвідала делегація із Німеччини

Делегація товариства «Об’єднання друзів Мочулки» (Німеччина) днями побувала на Рівненщині. 46 представників товариства з благочинною метою відвідали низку закладів та зустрілися з головою постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради Аллою Черній.

Як розповіла співорганізатор зустрічі з української сторони Тетяна Арендарчук, представники «Товариства волинських німців» до Рівного приїздять не вперше. Упродовж семи років, окрім досліджень свого волинського походження (до 1940-х років на територіях сучасної Рівненщини та Волині проживали німецькі громади), іноземці активно займаються благодійництвом. У рамках програми Міністерства культури Німеччини «Кожній дитині – по музичному інструменту», торік вони подарували Рівненській дитячій музичній школі №1 ім. М.Лисенка синтезатор та 2 гітари. Цього ж року іноземці привезли юним музикантам уже 5 гітар, акордеон та інші музичні інструменти.

Благодійники не оминули увагою і комунальний заклад «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», що в селищі Олександрія. Іноземці привезли дітям спортивний інвентар, розвиваючі ігри, іграшки та солодощі.

На майбутнє вже є плани подальшої співпраці з «Товариством волинських німців». Зокрема, домовилися про спільну історико-етнографічну роботу на базі Жобринської ЗОШ, Рівненської обласної станції юних туристів, вихованці якої ведуть краєзнавчу робота. Також наступного року очікується приїзд делегації педагогів з Німеччини, які ділитимуться з вчителями Рівненщини методиками викладання.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ