Рівненська молодь знайомилась із поезією сучасних авторів краю

З нагоди Всесвітнього дня поезії в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся вечір поетичного настрою «Свічадо людської душі».

З нагоди Всесвітнього дня поезії до бібліотеки завітала ціла когорта молодих талановитих авторів, членів «Молодіжної літературної платформи Рівненщини»: Валентина Люліч, Ірина Мельник, Наталія Демедюк, Юрій Матвійчук, Віктор Шупер.

Очільниця організації Тата Рівна розповіла, що таке поезія для письменників і як вони доносять її до читача, та представила проект «Відеопоезія Рівненщини», підтриманий міською владою.

Автори подарували всім присутнім неймовірний світ поетичної сповіді, що вчить тонко сприймати красу, співпереживати, щоб ніколи не згасли почуття. Письменники поділилися своїми секретами успіху та планами на майбутнє.

Поетеса та виконавиця власних пісень Валентина Люліч розповіла, що поетичне натхнення прийшло до неї ще в шкільні роки і не покидає донині. Через запропоновані авторкою вірші і пісні присутні мали змогу долучитися до струн її серця.

Поезія для Ірини Мельник та Наталії Демедюк − один з способів бесіди з навколишнім світом. Вона дає їм можливість висловити свої емоції і думки. Юрій Матвійчук – поет, бард, цьогоріч лауреат премії ім. Г.Тютюнника, а Віктор Шупер приваблює читача своїм оригінальним філософським  баченням життя.

У бібліотеці звучали щирі вірші в авторському виконанні та відеопоезія на екрані. Літературна імпреза проходила в затишній атмосфері і створила певний енергетичний простір, який так сподобався присутнім. Така форма спілкування дає можливість авторам і читачам краще почути один одного.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ