Рівненська служба зайнятості заохочує будівельників працювати в Україні

24 травня об 11 годині в Рівненському міському центрі зайнятості (м.Рівне, вул.Кавказька, 4) розпочнеться Форум професійних майстрів «Живи і працюй в Україні!».

Форум професійних майстрів «Живи і працюй в Україні!», що проходитиме у Рівному, це презентації підприємств, ярмарок вакансій, майстер-класи та консультації спеціалістів Служби зайнятості.

Планується презентація «Домова служба – площадка розвитку професійних майстрів», презентація ТОВ «Фольмагаут-Полімін», презентація ТОВ «Равпексбуд», представлення сучасних будівельних сумішей, ярмарок вакансій за професіями будівельної сфери – муляр, маляр, штукатур, опоряджувальник будівельний.

У Форумі братимуть участь зайняте та незайняте населення, роботодавці,  керівники та фахівці служби зайнятості, Рівненського РЦПТО ДСЗ.

Під час заходу відбуватиметься спілкування та обмін досвідом, майстер-клас із застосування будівельних сумішей. На ярмарку вакансій буде можливість особисто зустрітися з представниками роботодавців краю. Фахівці служби зайнятості будуть надавати консультації, допомагатимуть охочим складати резюме та інше. Шукачі роботи зможуть скористатися базою вакансій служби зайнятості області та усієї України.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ