Рівненський діагностичний центр щоденно відвідує понад 900 пацієнтів

У 2017 році пацієнти з усієї Рівненської області відвідали Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука понад 207 тисяч разів. З них 44 відсотки - мешканці районів області, 33 відсотки - проживають у сільській місцевості.

Торік Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука залучив понад 30 тисяч нових пацієнтів, які вперше вирішили лікуватися саме в цьому медичному закладі.

У діагностичному центрі зауважують щорічну динаміку росту довіри серед пацієнтів. У 2015 році діагностичний відвідали на 59 відсотків більше пацієнтів, ніж ми планувалось, у 2016 – 66 відсотків, у 2017 – 65.

– Коли люди шукають якісну і доступну діагностику та фахове лікування, то обирають рівненський діагностичний центр. Щоденно заклад відвідує понад 900 пацієнтів. На одне відвідування припадає 2,3 різноманітних обстежень та 2,2 лабораторних досліджень. Високий рівень діагностики у нашому центрі відзначають і в інших областях України. Так 9 відсотків наших пацієнтів у 2017 році є жителями інших областей, – зауважив головний лікар закладу Роман Шустик.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ