Рівненський суд повністю задовольнив позов прокуратури

Прокуратурою Рівненської області було стягнуто до бюджету понад 100 тисяч гривень збитків, завданих внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Зокрема, Дубенська місцева прокуратура з’ясувала, що одне із товариств упродовж 4 років користувалося у місті Дубно земельною ділянкою площею 0,2 га незаконно, оскільки укладений з органом місцевого самоврядування договір оренди припинив свою дію, внаслідок чого спричинено міській раді збитки на суму понад 100 тис. грн.

Як повідомлялось раніше, господарським судом Рівненської області у травні 2018 року підтверджено законність вимог прокуратури щодо незаконного володіння земельною ділянкою та зобов’язано товариство повернути її державі в особі Дубенської міської ради.

У подальшому, відстоюючи послідовно позицію захисту інтересів держави і громади у сфері земельних правовідносин, Дубенська місцева прокуратура звернулася у суд з позовом про стягнення на користь держави із відповідача збитків за безпідставне використання земельної ділянки, який 12 червня 2018 задоволено у повному обсязі.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ