Рівненських кіноманів запрошують на безкоштовний перегляд фільму «По той бік надії»

У неділю,15 квітня о 15:00 у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться безкоштовний показ фільму «По той бік надії».

Комедійна драма «По той бік надії» створена спільно кінематографістами Німеччини та Фінляндії. Прем’єра фільму відбулася на Берлінському кінофестивалі, де картина привернула до себе увагу своєю неординарністю. Фінський режисер Акі Каурісмякі, який до того ж сам написав сценарій, був нагороджений Срібним ведмедем за кращу режисерську роботу.

Опубліковано Рівненська обласна бібліотека для молоді 10 квітня 2018 р.

Події фільму «По той бік надії» розгортаються в Гельсінкі. Саме сюди приїжджає сирійський біженець Калед (Шерван Хаджі). Через війну він позбувся не тільки домівки, а й сім’ї. В живих залишилася лише сестра і, наскільки він знає, живе вона саме в Гельсінкі. Тож хлопець приступає до пошуків. Але це не так просто, коли тебе затримують за бродяжництво.

Ховаючись від нескінченних неприємностей він потрапляє на задній двір зубожілого ресторанчика. Заклад недавно купив 50-річний Вікстрьом (Вілле Віртанен). Спроби зробити з пересічної забігайлівки модне місце рятують його від депресії. Але від метушні з нелегальним мігрантом його настрій точно не підніметься.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ