Рівненських підприємців навчатимуть англійської мови

«Business English Talks» – це навчальний проект, який поєднує в собі тренінги та розмовний клуб англійською мовою. Заняття призначені для підприємців та бізнесменів, які мають іноземних партнерів або прагнуть отримати закордонний досвід.

Курс занять оптимальний для людей із середнім рівнем знання англійської (Pre-Intermediate), але буде корисним для всіх охочих.

Особливість «Business English Talks» у тому, що окрім практики англійської з носієм мови, учасники здобудуть навички з найнеобхідніших для бізнесу галузей – маркетингу, економіки, психології впливу, проектному менеджменту, особистісному розвитку тощо.

Перший воркшоп відбудеться 1 березня, о 18:15, в Open Office «Платформи взаємодії «Простір» (вул. Соборна, 11, 4-ий поверх). Тема – «Як бути впливовим у бізнесі завдяки правильній комунікації». Організатор «Business English Talks» – ГО «Платформа взаємодій «Простір».
Спікер – носій мови, волонтер Корпусу Миру в Україні Рандал Коллет. Родом з Техасу. Має 25 років досвіду в менеджменті та адмініструванні, зокрема в ресторанному бізнесі. Управляв «Hard Rock Café» на Алясці.

Детальніше про «Business English Talks» тут: https://www.facebook.com/groups/338369686674287/
Реєстрація на перший воркшоп:
https://www.facebook.com/events/159731478156431/
Сторінка ГО «Платформи взаємодії «Простір»:
https://www.facebook.com/prostir.rivne/

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ