Рівненських театралів розважали столичні “Прими”

15 лютого у Міському будинку культури столичні гості презентували рівнянам авантюрно-романтичну комедію «Прими» за мотивами п’єси «Примадонни» відомого американського драматурга Кена Людвіга. Режисери-постановники: Марина Ягодкіна та Георгій Хостікоєв. Ця легка і весела комедія з карколомними перипетіями, перевдяганням та авантюрною атмосферою не залишила байдужими рівненських глядачів.

За сюжетом це історія двох молодих акторів, які після невдалого виступу випадково дізнаються, що мільйонерка похилих років розшукує своїх племінниць, що загубилися у дитинстві, аби віддати їм свої мільйони. Проте так просто спадок не отримати, доведеться ризикнути й зіграти комедію з перевдяганням у жіночі сукні. Та не тільки вони поклали око на ласий шматочок спадку. У тітоньки Флоренс вже є одна спадкоємиця Мег, і її наречений пастор Дункан Вулій ділити спадщину зовсім не збирається. Саме для цього він і вдає закоханого у Мег. Свої плани на спадщину мільйонерки також мають авантюрист доктор Майєрс і його син – початківець-качок Буч. А наївна й прямолінійна Одрі мимоволі стає співучасницею «шахрайок». Та ідеальний план героїв руйнує кохання…

Звичайно ж, варто відмітити і талановиту гру акторів. Георгій Хостікоєв і Андрій Джеджула грають одразу по дві ролі: і безробітних акторів, і чарівних дам. Причому саме в ролі дам вони виглядають особливо потішно і привабливо. Не менш блискуче зіграли свої ролі Марина Ягодкіна, Наталія Корпан, Марина Кукліна, Олег Примогенов, Дмитро Лалєнков і Артем Мяус.

dav

Мег, героїня Марини Кукліної, мила дівчина, простачка, котра готується стати попадею, при цьому обожнюючи театр. Саме навколо відносин Мег і Лео закручена інтрига всієї вистави.

Наталія Корпан в цьому спектаклі зіграла мільйонерку Флоренс – міцна і на диво живуча особа. Варто відзначити й Олега Примогенова у ролі пронирливого пастора Дункана Вулія, який своїми яскравими репліками, мінливими інтонаціями в голосі і неповторною мімікою викликав щирий сміх рівнян.

Вдале музичне та хореографічне оформлення вистави надало їй динамічності та драйвовості. Запальні музичні хіти не одного глядача змусили пританцьовувати на місці. Словом, столичні «Прими» прийшлися до смаку рівненському глядачеві і неабияк потішили завзятих театралів.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ