Рівнян розважатиме «Дизель Шоу»

14 травня, о 19:00, в міському палаці культури «Текстильник» у Рівному відбудеться концерт гумористичного проекту «Дизель Шоу». Популярний колектив завітає до нашого міста в рамках туру «Навколо України».

Попередній весняний тур «Дизель Шоу» під назвою «Весна смішна» став національним рекордсменом – гумористи дали 38 концертів і увійшли до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру».

Новий тур «Навколо України» на підтримку першого комедійного серіалу «Папанькі» виробництва «Дизель Студіо» обіцяє побити цей рекорд.

За три місяці гумористи виступлять в 37-ми містах країни – від великих центрів до найвіддаленіших містечок, а ось концертів буде набагато більше, адже в деяких містах їх буде два.

«Дизелі» представлять нову весняну програму – концертні номери, сценки, пісні і танці. Багато номерів глядачі в залах побачать раніше, ніж телеглядачі! Традиційно – це буде яскраве шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші шанувальників «Дизель шоу».

Крім того, навесні акторів «Дизель Студіо» можна буде побачити в нових сезонах скетч-кома «На трьох» і в прем’єрі нового комедійного серіалу «Папанькі», знятого силами «Дизель Студіо».

Не зважаючи, що до концерту ще чимало часу, рівняни активно купують квитки.

Перепустки на концерт можна придбати в касі палацу культури та на сайті gastroli.ua

https://gastroli.ua/en/events/dizel_show_rivne-14-05-18

Квитки від 150 грн

Довідка за тел. 0987033709.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ