Завтра рівнян запрошують на Вечір вокальної та органної музики

31 травня у Рівненській обласній філармонії відбудеться Вечір вокальної та органної музики за участі Заслуженої артисти України Ірини Криворученко (мецо-сопрано) та Лауреата міжнародних конкурсів Олени Мацелюх (орган). У програмі: А. Вівальді, Г. Гендель, Ф. Ліст, П. Масканьї, Н. Паганіні. Початок о 19.00.

Ірина Криворученко – співачка з великим творчим та сценічним досвідом. Володіє мецо-сопрано повного діапазону, глибокого, насиченого звучання, оксамитового тембру. Навчалась в Одеській державній консерваторії ім. А.В. Нежданової, була солісткою Одеського муніципального театру вокальної та хорової музики. У 2003 році отримує запрошення до Рівненської обласної філармонії на посаду солістки-вокалістки.

Створила ряд програм для голосу у супроводі органу: “Вокальна музика бароко” (2003 рік), “Від бароко до класицизму” (2004 рік), “Старовинна музика італійських композиторів” (2005 рік).

Олена Мацелюх – львівська органістка, яка вміло поєднує сольну виконавську практику з ансамблевим концертуванням. Вона виступає у Львові з постійно оновлюваними концертами у Будинку органної та камерної музики, у Львівському Домініканському соборі на найстаршому із діючих органів нашої країни, а також як виконавець на клавішних інструментах з багатьма симфонічними та камерними оркестрами на філармонічній сцені.

Особливістю виконавської манери Олени Мацелюх є урізноманітненість програм та щирість виконання, а особисті працелюбність та організованість сформували креативну мистецьку особистість.

Тел. для довідки: 43-01-50, 067-363-29-00.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ